Luxurious 3 Bedroom Hilltop Villa With Heated Pool
| Wi-Fi | Πισίνα Εσωτερική πισίνα | Κλιματισμός |
| Δεν επιτρέπονται κατοικίδια |
Η Luxurious 3 Bedroom Hilltop Villa With Heated Pool έχει εκλεκτή τοποθεσία δίπλα σε Παραλία Flamands. Το κατάλυμα έχει 1 υπνοδωμάτια καθώς και πλήρως εξοπλισμένη κουζίνα και 3 μπάνια.
Αυτή η βίλα βρίσκεται σε απόσταση 2 χλμ. από Άγιος Βαρθολομαίος και 2,1 χλμ. από Παραλία Anse des Cayes. Το κέντρο της πόλης St. Barthelemy απέχει περίπου 5 χλμ. Το Chez Rolande καλωσορίζει τους επισκέπτες με πιάτα καραϊβικής κουζίνας και βρίσκεται περίπου 250 μέτρα μακριά από το κατάλυμα.
Το αεροδρόμιο Πληροφορίες σχετικά με το Σεν Μπαρτέλεμι βρίσκεται σε απόσταση 5 χλμ. από αυτή τη βίλα. Μετά από μια μέρα εξερεύνησης της πόλης St. Barthelemy και των αξιοθέατων της πόλης, μπορείτε να κάνετε μια δροσιστική βουτιά μέσα σε κλειστή πισίνα στην Luxurious 3 Bedroom Hilltop Villa With Heated Pool.
- Τοπικά αξιοθέατα
- Inter Oceans Museum1000 μ.
- Παραλία Anse des Cayes1,4 χλμ.
- Παραλία Flamands300 μ.
- Aux victimes de l'accident de l'avion Twin Otter1,4 χλμ.
- Παραλια Corossol1000 μ.
- Anse de Corossol1 χλμ.
- Anse des Flamands200 μ.
- Anse de Colombier1,2 χλμ.
- Αεροδρόμια
- Πληροφορίες σχετικά με το αεροδρόμιο Σεν Μπαρτέλεμι3,3 χλμ.
Στο ξενοδοχείο
Γενικά
- Απαγορεύεται το κάπνισμα σε όλους τους χώρους
- Wi-Fi
- Δεν επιτρέπονται κατοικίδια
Δραστηριότητες και χαλάρωση
- Εσωτερική πισίνα
Στο δωμάτιο
- Κλιματισμός
- Εγκαταστάσεις για τσάι και καφέ
Σημαντική ειδοποίηση
Συχνές ερωτήσεις
- ❓
Ποια είναι τα πιο γνωστά αξιοθέατα που βρίσκονται κοντά σε η Luxurious 3 Bedroom Hilltop Villa With Heated Pool;
Plage des Flamands, Παραλία Flamands και πολλά άλλα βρίσκονται κοντά σε η Luxurious 3 Bedroom Hilltop Villa With Heated Pool. - ❓
Πόσο μακριά είναι το Πληροφορίες σχετικά με το Σεν Μπαρτέλεμι από η Luxurious 3 Bedroom Hilltop Villa With Heated Pool;
Η Luxurious 3 Bedroom Hilltop Villa With Heated Pool απέχει 5 χλμ. από το Πληροφορίες σχετικά με το Σεν Μπαρτέλεμι. - ❓
Ποιους τρόπους πληρωμής μπορώ να χρησιμοποιήσω σε η Luxurious 3 Bedroom Hilltop Villa With Heated Pool;
Η Luxurious 3 Bedroom Hilltop Villa With Heated Pool δέχεται μόνο Visa και MasterCard. - ❓
Υπάρχει πσίνα σε βίλα;
Ναι, οι πελάτες της βίλα θα απολαύσουν κλειστή πισίνα.